Menu

Wyposażenie placu treningowego

Wyposażenie placu treningowego

Jeśli jesteś pasjonatem jeździectwa

w naszym sklepie znajdziesz również pełną gamę produktów pozwalających na różnorodny trening konia.

Zamiast typowego drążka do przeszkód, przedstawiamy– cavaletti. Konstrukcja daje możliwości regulacji wysokości, dzięki czemu można doskonale przygotować konia do skoków przez pełnowymiarowe przeszkody. W naszej wszechstronnej ofercie znajdą Państwo oczywiście szeroki wybór stojaków – zarówno treningowych, jak i parkurowych. Stojaki występują w wersji stalowej i aluminiowej. Stojaki parkurowe oferujemy w interesujących niebanalnych kształtach. Precyzyjnie wykonane nie tylko spełniają swoją funkcję, ale stanowią element estetycznego wystroju placu. Aby skompletować w pełni wyposażony i funkcjonalny parkur w ofercie posiadamy też listwy i kłódki do samodzielnego tworzenia przeszkód. Wysoka jakość wykonania i uniwersalne mocowania zapewnią owocne treningi przed długi czas.

Utrzymać porządek i bezpieczeństwo na placu treningowy pomogą Państwu stojaki na drągi. Aby umożliwić bezproblemowe przewożenie takich ciężkich elementów – nasza oferta obejmuje również wózek na drągi. Jest on wyposażony w koła pneumatyczne, daszek wraz z plandeką oraz koszyk na kłódki. Koła posiadają blokadę.

Istotnym elementem infrastruktury treningowej profesjonalnej stajni jest karuzela dla koni. Sprawdza się zarówno jako uzupełnienie treningu oraz dawka ruchu dla koni, które na przykład mają mniej aktywny dzień. Proponujemy to urządzenie w wersji dla 4 – 5 – 6 koni. Na życzenie klienta istnieje możliwość wyboru dowolnego typu sterowania oraz przedłużenia ramion. Urządzenie wykonane jest ze stali ocynowanej, co znacznie przedłuża jego żywotność. Wymiary opracowane zostały w oparciu o optymalne podziały przestrzeni niezbędnej do treningu naszego wierzchowca.

Nasz zespół zdając sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednio przygotowane podłoże zarówno na otwartym parkurze, jak i krytej hali – opracował 4 typy równiarek. Równiarki do podłoża piaszczystego (piasek, glina, trociny) oraz stworzone głownie z myślą o podłożu z domieszką geowłókniny. Kolejne modele to – równiarki prestige i premium. Typy wyposażone w sprężyny, wał strunowy oraz wał gumowy/siatkowy. System pozwalający kolejno – wzruszyć, spulchnić oraz ubić i wygładzić podłoże. Wersja premium posiada dodatkowy drugi rząd sprężyn pozwalający na jeszcze efektywniejszą pracę. Jest to równiarka skrętna z możliwością regulowania głębokości sprężyn. Gwarancja wysokiej jakości naszych produktów pozwoli stworzyć perfekcyjny plac treningowy na lata.