Menu
O nas

Firma ALFAKO powstała w 2007r. z inicjatywy ludzi związanych na co dzień z jeździectwem. Jako miłośnicy koni, a zarazem czynnie startujący zawodnicy postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom hodowców, zawodników i entuzjastom koni i stworzyć firmę o profilu jeździeckim.


Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów, dlatego w parze z najwyższą jakością wyrobów idzie przystępna cena, która ma spowodować, że niedostępne do tej pory produkty, będą w końcu
w zasięgu ręki.

Znajomość środowiska jeździeckiego, uczestnictwo w imprezach sportowych, targach daje nam możliwość podążania za nowościami, konfrontowania się z oczekiwaniami…

Nasz zespół, choć na razie nieliczny, tworzą ludzie na co dzień związani z końmi i z jeździectwem.

Wszyscy życzliwi, uśmiechnięci, zawsze służący swoją pomocą i radą.

Pozostajemy otwarci na uwagi i propozycje klientów. To dla nich w końcu powstaliśmy.

„Klient nie jest osobą, która nam przeszkadza w naszej pracy, jest on celem naszej pracy. Nie robimy mu żadnej grzeczności jeśli go dobrze obsługujemy. To on robi nam grzeczność, gdy stwarza nam sposobność obsłużenia siebie”

Stale rozwijamy się i ze względu na zapotrzebowanie rynku na dzień dzisiejszy zajmujemy się również sprzedażą skrzynek lokatorskich, szaf ubraniowych, sejfów i szaf pancernych. W związku z możliwościami jakie mamy jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje związane z rozwojem naszej działalności.

Liczymy na udaną współpracę

Zespół Alfako