Menu

Stable equipment

Stable equipment

Marzeniem każdego miłośnika koni jest piękna i funkcjonalna stajnia

Nasza szeroka gama produktów sprawi, że będzie to miejsce kompleksowo wyposażone pozwalające rozwijać wspólną pasję. Fundamentem dobrze prosperującej stajni jest zachowanie porządku, dlatego nasze regały stajenne sprawdzają się zarówno do przechowywania sprzętu czyszczącego, środków pielęgnacyjnych, ale także ochraniaczy i pozostałych akcesoriów. Również na derki i czapraki przygotowaliśmy specjalny regał pozwalający na ich ekonomiczne przechowywanie. Dbając o odpowiednią eksploatację tego sprzętu stworzyliśmy nieocenioną w każdej stajni – elektryczną suszarkę. Osuszanie pozwala zminimalizować wpływ wilgoci na rozwój grzybów i mikroorganizmów, eliminuje także powstawanie przykrych zapachów.

Niezbędnikiem w stajni jest oczywiście siodło – tutaj, aby ułatwić jego przechowywanie oferujemy zarówno stojaki stacjonarnej, jak również wózki. Wózki są doskonałym rozwiązaniem, które pozwala na wygodne i bezpieczne przemieszczanie całego sprzętu i pozostałych akcesoriów.

W trosce o potrzeby naszych podopiecznych zakupią u nas Państwo pojemniki na pasze oraz paszowózy stajenne. Do pomocy w codziennych czynnościach związanych z karmieniem przygotowaliśmy taczkę stajenną oraz wózek transportowy.

Jeśli są Państwo w trakcie planowania swoje wymarzonej stajni – w swojej ofercie posiadamy również: boksy, okna oraz bramy stajenne. Ich solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów gwarantuje bezpieczeństwo i funkcjonalność. Jest to asortyment robiony pod wymiar, co zapewnia dopasowanie do Państwa indywidualnych potrzeb.

Nasze boksy wykonane są z profili ocynkowanych ogniowo. Zapewniamy dowolności ich wypełnienia, jednocześnie proponując podstawowe wyposażenie – żłoby, paśniki oraz praktyczne akcesoria, takie jak wieszaki na czapraki czy ogłowia. Żłoby, które oferujemy są idealnym rozwiązaniem przy systemie obrotowym. Ułatwiając Państwu wykonywanie zabiegów weterynaryjnych, przygotowaliśmy specjalny poskrom weterynaryjny. Prosty w obsłudze zapewnia bezpieczeństwo i minimalizuje stres u zwierząt. Wykonany jest z blachy ocynkowanej.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem, na które decyduję się coraz większa liczba jeźdźców, dla których dobro i zdrowie konia są kwestiami priorytetowymi jest solarium dla koni – występujące w kilku wariantach. Wspaniałe urządzenie, umożliwiające nie tylko szybkie odparowanie wody po myciu, czy treningu, ale także rozluźnia wszystkie partie kręgosłupa oraz przyspiesza ich regeneracje. Zapewniamy specjalny stelaż do powieszenia solarium oraz wsparcie w montażu.