Menu

Equestrian boxes

Equestrian boxes

Oferujemy Państwu
szeroką gamę pak jeździeckich.

Zarówno do codziennego użytku w stajni, jak i wyjazdów na zawody. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwoliło przygotować rozwiązania dla każdego miłośnika jeździectwa. Od kompaktowych i lekkich pak typu mini oraz mini eco, które polecamy zazwyczaj dla młodszy pasjonatów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą konną, aż do przestronnych pak z serii maxi, które spełnią wymagania zaprawionych już w jeździectwie zawodników, ceniących sobie przechowywanie wszystkiego w jednym miejscu. Osoby kierujące się przede wszystkim walorami wizualnymi zapraszamy do zapoznania się z linią pak PRESTIGE zapewniających nowoczesnych design.

Paki posiadają wieszaki umożliwiające przechowywanie siodła, ogłowia, bacików oraz innych akcesoriów. Niemal wszystkie paki posiadają szuflady – ich przemyślany układ, pozwala przechowywać duża ilość sprzętu w zorganizowany sposób. Na bokach znajdują się rączki bardzo pomocne nie tylko w transporcie, ale też są idealnym miejscem do powieszenia fraku, czy koszuli na zawodach Paki wykonujemy w wersji stalowej lub aluminiowej.

Modele najczęściej wybierane przez Państwa z serii MIDI oraz MAXI proponujemy również w opcji INOX. Stal nierdzewna użyta w ich produkcji należy do grupy stali o specjalnych właściwościach zwiększających odporność na korozję. Przy zakupie paki mają Państwo również możliwość wyboru kół.

Służymy pomocą w wyborze gumowych pełnych lub pneumatycznych o odpowiedniej wielkości, pozwalających na swobodne przemieszczanie się w obrębie stajni, czy placu.

W naszej ofercie znajdą Państwo również dodatkowe akcesoria do pak – nadstawki, plandeki oraz specjalne wkładki zabezpieczające przed dostaniem się gryzoni do wnętrza paki. Nadstawka to dodatkowe miejsce do przechowywania (na przykład derek i czapraków). Plandeka pozwala uchronić pakę przed działaniem czynników atmosferycznych oraz innych uszkodzeń. Osobom preferującym praktyczne rozwiązania proponujemy jedno z naszych najciekawszych – pakiet LED. Oświetlone wnętrze oraz szuflady pozwoli komfortowo korzystać z paki w każdych warunkach. Dodatkowym atutem jest dostępna w tym samym pakcie ładowarka USB.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów i zdając sobie sprawę, że paka jest nie tylko miejscem do przechowywania, ale także elementem wystroju stajni i wizytówką na zawodach – każdą z pak jesteśmy w stanie spersonalizować według Państwa indywidualnego projektu – oryginalny kolor lub specjalnie przygotowane logo, na pewno wyróżni pakę na wyjazdach. Po wielu niestandardowych realizacjach jesteśmy w stanie podjąć się niemal każdego projektu.